Výzva na predkladanie žiadostí o štipendium na študijné, výskumné a prednáškové pobyty v akademickom roku 2022/2023.

napísal (počet komentárov: 0)

Uzávierka na predkladanie žiadostí je 30. apríla 2022 do 16:00 hod., pričom pobyty sa budú môcť  realizovať v rámci akademického roka 2022/2023. Žiadosti o štipendiá možno aktuálne predkladať  on-line na www.stipendia.sk, resp. www.scholarships.sk.

Štipendiá sú určené pre študentov a doktorandov slovenských vysokých škôl.

Základné informácie o programe nájdete v priloženom letáku. Podrobné informácie o programe môžu uchádzači získať na oficiálnej webovej stránke programu www.stipendia.sk, resp. www.scholarships.sk.

Študenti, doktorandi a postdoktorandi sa môžu spolu so žiadosťou o štipendium v rámci NŠP uchádzať aj o cestovný grant v súvislosti s ich plánovaným študijným a/alebo výskumným/umeleckým pobytom v zahraničí.

Ďalšia uzávierka, ktorá sa uskutoční 31. októbra 2022, bude zameraná na pobyty počas letného semestra akademického roka 2022/2023.

Ísť späť