Oslavujeme 20. výročie vzniku fakulty

napísal (počet komentárov: 0)

Milí priatelia, kolegovia, absolventi a študenti,

s hrdosťou oznamujeme, že najmladšia fakulta našej univerzity, Fakulta európskych štúdií a regionálneho rozvoja SPU v Nitre, oslavuje 1. apríla 2024 svoje dvadsiate výročie. Toto jubileum nám pripomína nielen významný míľnik v histórii našej fakulty, ale aj vstup Slovenska do Európskej únie, ktorého dvadsiate výročie si budeme pripomínať o mesiac neskôr, 1. mája 2024.

Pri tejto výnimočnej príležitosti by sme radi vyjadrili našu hlbokú vďačnosť všetkým bývalým a súčasným zamestnancom fakulty, jej absolventom a študentom, ako aj všetkým priateľom a podporovateľom, ktorí prispeli k jej rozvoju a úspechu.

Naša fakulta je miestom pre tých, ktorí majú vášeň pre európske štúdie, regionálny rozvoj a rozvoj vidieka, a dúfame, že aj naďalej bude mať nezastupiteľné miesto vo vzdelávaní budúcich odborníkov pre inštitúcie EÚ a verejnú správu. Naším cieľom je aj naďalej prispievať k zvyšovaniu povedomia o význame Európskej únie a posilňovaniu európskej identity.

Tešíme sa na ďalšie roky plodnej práce a spolupráce s vami všetkými. Pridajte sa k nám v oslavách a spoločne si pripomeňme naše úspechy a vízie do budúcnosti.

 

Tvorme spolu budúcnosť nás všetkých!

 

Vaša Fakulta európskych štúdií a regionálneho rozvoja SPU v Nitre

 

 

 

Ísť späť